silný partner v lékárenském sektoru

Našim klientům poskytujeme kompletní balíček služeb
potřebných k úspěšnému vstupu na lékárenský trh.

Obchodní podporu zajišťuje zkušený tým obchodních
zástupců navštěvujících více než 3000 lékáren.

Zajišťujeme kompletní marketingové služby
na podporu prodeje vašich produktů.

Součástí našich služeb je i registrace nových výrobků.

thera band Lucka 1200x600

Thera-Band

Thera-Band od americké společnosti Performance Health, Inc. má ve své nabídce celou řadu rehabilitačních a cvičebních pomůcek, které se velice často používají k úlevě od bolesti a zlepšení fyzické kondice. Rehabilitační pomůcky Thera-Band jakou jsou například posilovací gumy, podložky na cvičení, balanční úseče, overbally a gymnastické míče, pomáhají svým uživatelům, udržet se v dobré kondici v každé etapě vašeho aktivního života. Thera-Band nabízí pouze vysoce kvalitní a účinné pomůcky. V našem e-shopu naleznete všechny produkty značky Thera-Band.

thera-band - cvičební gumy všechny barvy

 

Posilovací gumy Thera-Band 

Posilovací gumy Thera-Band jsou součástí progresivního tréninku Thera-Band. Vyrábějí se v osmi různých barvách, z nichž každá představuje jiný stupeň obtížnosti, navazující na posilovací gumu předchozí. Při tréninku můžete díky tomu postupovat nahoru barevnou škálou s tím, jak roste vaše kondice. Nejslabší posilovací guma z barevné škály je béžová, po ní následují žlutá, červená, zelená, modrá, černá, stříbrná a nejsilnější je posilovací guma zlatá. Každý stupeň je o 25% silnější než stupeň předchozí. Mezi posilovací gumou černou, stříbrnou a zlatou je nárust síly o 40%. 

                                                         

 

Další produkty:

Thera-Band CLX - Propojené smyčky

Posilovací guma Thera-Band CLX je inovativní systém propojených smyček. Tento nový koncept posilovací gumy nabízí nekonečné možnosti pro cvičení, trénink a rehabilitaci. Vyjímečnost tohoto produktu spočívá v možnosti jednoduchého upevnění gumy na jakékoli části vašeho těla,které umožňují již zmíněné smyčky. Thera-Band CLX je natolik hravý a intuitivní, že pokaždé, kdy gumu vezmete do ruky, přijdete na nový způsob jejího využití. Jedná se o zlomovou novinku ve cvičení s posilovacími gumami, ale i ve fitness a rehabilitaci obecně.Female CLX CLX

Thera-Band Balanční podložky

Thera-Band FlexBar - posilovače ruky

kontaktujte nás

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na jednom z následujících kontaktů.

Fakturační adresa

MediElite s.r.o.

U Zahrádek 130

103 00, Praha 10 - Benice

Kanceláře

MediElite

Obchodní 107

251 01, Čestlice